Чому потрібно обрати спеціальність «Комп‘ютерна інженерія»?

Усі ІТ спеціальності у ВУЗах мають більше, ніж 50% спільних предметів.
Базові знання, необхідні будь-якому IT спеціалісту, ви отримаєте протягом 5-ти років навчання. Практичні навики та досвід, звісно, вам потрібно буде здобувати самостійно.
.

До циклу дисциплін спеціальності “Комп’ютерна інженерія” належать: комп’ютерні системи та мережі, системне програмування, спеціалізовані комп’ютерні системи, захист інформації, архітектура комп‘ютерів, розробка мікроконтролерних пристроїв, а також робототехніка.
.
Комп’ютерна інженерія об’єднує інформатику та комп’ютерні мережеві технології, частини електротехніки та програмної інженерії, необхідні для проектування та розробки комп’ютерних систем, тобто апаратного та програмного забезпечення, тому Комп’ютерна інженерія є універсальною спеціальністю.
.

Приходьте до нас на навчання на спеціальність «Комп‘ютерна інженерія» факультету комп‘ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету.
Ми готуємо інженерів, які вміють коректно програмувати, адмініструвати системи та мережі, а також працювати з платами, мікроконтроллерами та роботами.
Буде цікаво!