РЕЗУЛЬТАТИ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

Ось і закінчилась наша конференція, участь в якій взяли студенти 2-5 курсів. З пленарною доповіддю на тему «Стан та перспективи розвитку спеціалізованих комп’ютерних систем» виступив відомий спеціаліст в області спеціалізованих комп’ютерних систем, д.т.н., професор завідувач кафедри спеціалізованих комп'ютерних систем НУ «Львівська політехніка» - Дунець Роман Богданович.

Крім цього організовано зустріч з роботодавцями, а саме з цікавою доповіддю виступив випускник спеціальності «Комп’ютерна інженерія», заступник начальника ІТ, керівник відділу впровадження програмних продуктів компанії Viknaroff– Драпак Володимир Іванович.

З секційними доповіддями виступили студенти спеціальності «Комп’ютерна інженерія». Ряд студентів відзначені дипломами та сертифікатами.

За результатами науково-практичної конференції виданий збірник тез доповідей, а матеріали конференції будуть розміщені на сайті http://kiconf.ai-tern.in.ua.

Дякуємо усім учасникам та організаторам конференції. До нових зустрічей! @ Кафедра Комп'ютерної Інженерії ТНЕУ