В Національному університеті «Львівська політехніка» 22 жовтня 2016 р. за підтримки МОН України відбувся конкурс «Всеукраїнські змагання з перегонів автономних роботів за Кубок Львівської політехніки».

Команда студентів факультету комп’ютерних інформаційних технологій спеціальності «комп’ютерні системи та мережі» взяли участь у цій події у складі студентів:

1.     Шмальцера Руслана

2.     Боднара Андрія

3.     Струтинського Петра

4.      Пака Святослава

під керівництвом викладачів кафедри комп’ютерної інженерії Ігнатєва Ігора Васильовича та Борейка Олега Юрійовича.

На змаганнях, які проходили у вестибюлі Студентської бібліотеки Університету, були присутні проректори Львівської політехніки професори Дмитро Федасюк і Наталія Чухрай. Вони привітали гостей і підкреслили, що це інтелектуально-технічне суперництво проводять з метою виявлення та добору обдарованої молоді, розвитку та реалізації її творчих здібностей, підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців.

У фінал змагань вийшли три команди – з Івано-Франківська, Львова та Одеси. Переконливу перемогу здобула команда Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, яку очолює доцент кафедри інформаційних технологій Микола Козленко і яка здобула Кубок Львівської політехніки.